DAX 18. 9. 2018

Včera zmíněná zóna na 12 037 vyšla až trochu nečekaně zcela perfektně. Od tohoto supportu jsme se odrazili a vytvořili zde i denní low. Včera jsme následovali zcela přesně statistiku. Po odrazu od 12 037 jsme uzavřeli gap a zpomalili v pátečním rozpětí.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 214 (spíše target)
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

  • 70 % pravděpodobnost na proražení low.
  • 80 % pravděpodobnost na uzavření mimo včerejší rozpětí.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • ECB prezident Draghi má konferenci, jinak žádné významné vyhlášení pro Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme poměrně velkou pravděpodobnost na proražení včerejšího low. Short obchody tedy mají jasný target. Tato hypotéza je platná do doby než bude případně proraženo včerejšího high. Pokud prorazíme včerejší high, tak lze očekávat další útok na hlavní target v podobě 12 214.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.