DAX 18. 07. 2018

Ač byla včerejší zmíněná zóna z naší strany brána jako druhotná, tak nakonec se kolem této ceny vytvořilo low a následoval pohyb cca 200 bodů, což vůbec není špatné. Dnes jsme již stačili prorazit včerejší vrchol a uzavřít gap.

Důležité oblasti

  • Resistence: zóna kolem 12 761
  • Support: intra-denní 12 618, 12 574

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Dnes žádné zprávy vyloženě pro Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

Včerejší růst znamená, že máme pod námi zónu nízkého objemu, který bychom mohli v blízké době znovu testovat. Nicméně dnes bychom odhadovali další postupný růst směrem k rezistenci kolem 12 761 – 12 797. Pokud bychom našli prodejce, tak kupce bychom mohli najít na supportu kolem ceny 12 618 a 12 574.

DAX 30min graf

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.