DAX 17. 8. 2015

Páteční den opět vytvořil další vyvážený profil. Po otevření obchodní seance byli aktivnější kupci. Reakční nákupní aktivita uzavřela VPOC férovou cenu předchozího dne. Následně však do trhu vstoupili prodejci, kteří se pokusili o další pokles cen. Low dne bylo vytvořeno na ceně 10909. Zde kupci opět uznali cenu vhodnou pro své nákupní objednávky a dokázali cenu dostat zpět do rozpětí čtvrteční seance.

Vzhledem k tomu, že jsme uzavřeli přímo uprostřed aktuální střednědobé rovnovážné oblasti z pohledu mikro-kompozitního profilu, následující pohyb je poměrně nejasný, dokud neopustíme oblast profilu 1089311202.

Kupci by se měli pokusit uzavřít gap z 12. 8., avšak prodejcům nebrání nic v další medvědí aktivitě na nižší ceny. Pro dnešní den bude velmi důležité vyhodnocovat aktuální tržní informace a dle nich upravovat své obchodní myšlenky.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

dax17

DAX 30min graf s denními profily a mikro kompozitním profilem

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.