DAX 17. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší očekávání byla opět splněna. Jinak byl Dax poměrně líný a celkové rozpětí necelých 80 bodů je velmi pod normálem. Dnes Dax otevírá s klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Žádné významné SR úrovně.

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní den máme z hlediska statistiky vodítko pouze v tom, že můžeme z 95 % očekávat uzavření gapu. Pravděpodobnost je to opravdu velmi vysoká, ale i tak se může stát, že gap uzavřen nebude. Navíc Dax jde nyní poměrně agresivně do shortu. Od shortu můžeme očekávat průraz včerrejšího low a návraz zpět do rozpětí předchozího dne.
  • Dax je poměrně hodně líný a v blízkosti nemáme žádné SR, takže pozor na chop.

Analýza Daxu 17.5.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.