DAX 17. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší den začal tím, že Dax našel prodejce na rezistenci 12 502 a vydal se vstříc k uzavření gapu. V daném směru Dax pokračoval až do uzavření bez žádných větších korekcí. Dnes má Dax podobný styl otevření jako včera.

Důležité oblasti

  • Supporty: 12 327 a slabší na 12 421.

Statistiky pro dnešní den

  • 25 % pravděpodobnost na uzavření gapu.
  • 68 % proražení pondělního low.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 German ZEW Economic Sentiment

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes nás čeká v 11:00 německý German ZEW report, který poměrně dokáže s trhem pohnout. Pravděpodobnost na uzavření gapu není dnes příliš velká, ale spolu s pravděpodobností 68 % na proražení pondělního low se nám rýsuje spíše očekávání na short. Pokud bychom se vydali nahoru, tak můžeme očekávat jednak proražení včerejšího i pátečního high. Žádné jasné rezistence blízko nejsou.

Analýza Daxu 17.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.