Dax 17. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Čtvrteční seanci jsme začali rostoucím gapem, avšak žadný velký býčí pohyb nás nečekal. Celou seanci jsme se motali okolo ceny 13050. Jak jsme psali před pár dny, jsme na hodnotách, kde jsme strávili celý říjen, je dost možné, že zde strávíme další dny bez většího vertikálního pohybu. Ke konci obchodního dne se projevili agresivnější kupci, kterým se podařilo uzavřít seanci na svém denním high 13080.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena klesajícím gapem v blízkosti včerejší férové ceny. Jsme v rovnovážné oblasti, takže nemůžeme využít naše oblíbené scénáře o reakční aktivitě. Stále jsme v široké oblasti objemového profilu s hlavní HVN 12950. Právě cena 12950 by mohla být zajímavou cenou pro prodejce. Naopak nad aktuální cenou máme označenou možnou resistenci na ceně 13155. Pokud trh ani jednu zmiňovanou hodnotu neprorazí, očekáváme pohyb do strany v tomto rozpětí.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.