DAX 17. 1. 2019

Včerejší seance otevřela s rostoucím gapem, který byl poměrně rychle uzavřen. Následující akce byla pro obchodníky, kteří mají rádi volatilitu zklamáním. Celkové celodenní rozpětí bylo cca 84 bodů, což je velmi podprůměrné. Dnes otevíráme s poměrně velkým shortovým gapem.

Důležité oblasti,

  • Resistence: 10 929
  • Support: 10 819, 10 718

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 83 % na proražení včerejšího high na 10 939.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

G20 Meeting, stále hrozí nečekané zprávy z Velké Británie.

Hypotézy pro dnešní seanci

Od 9.1. se Dax drží v úzkém kanálu. Dnes máme poměrně velkou pravděpodobnost na proražení včerejšího high (83 %), takže všechny long obchody mají jasný target. Je nutné poznamenat, že v případě proražení včerejšího low se tato statistika mění pouze na 11 %. Pokud do trhu vstoupí kupci, lze očekávat vstup prodejců na rezistenci na 10 929 a následné zpomalení. V případě vstupu prodejců máme supporty na cenách 10 819 a 10 718. V případě, že poklesneme pod 10 718 můžeme očekávat zpomalení v zahuštěné oblasti z 7.1. a v dalších dnech rychlý pohyb k 10 419.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.