DAX 17. 9. 2018

Páteční seance měla rozpětí pouze 60 bodů, což je značně podprůměrné. Uzavřeli jsme v horním rozpětí a dnes jsme otevřeli s klesajícím gapem, který jsme zatím neuzavřeli.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 214
  • Support: 12 037, 11 947

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 Final CPI

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme velkou pravděpodobnost na uzavření gapu. Obchody na stranu long mají tedy jasný target. Kupce bychom mohli najít na zmíněných supportech, ale rozhodně nejde o 100 % zóny. Pokud klesneme výrazně pod 12 037, lze očekávat zpomalení v zahuštěné oblasti. Target na další dny je úroveň 12 214, pravděpodobnost toho, že dnes prorazíme i páteční vrchol je poměrně nízká, ale vzhledem k minimálnímu pátečnímu rozpětí lze i toto očekávat. Pravděpodobnější je však, že buďto zpomalíme v rozpětí pátku či v rozpětí 12.9.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.