DAX 17. 08. 2018

Dax včera otevřel s rostoucím gapem, ihned po otevření se Dax vydal vstříc uzavření gapu, ale k uzavření nakonec nedošlo. Následně Dax zpomalil a až na rychlý výstřel vzhůru ke konci obchodní seance se nic zajímavého nestalo. Včerejší den byl mimořádný v tom, že jsme neprorazili high ani low předešlého dne, což se děje v méně než 10 % případů.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 286, 12 324
  • Support: 12 156

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Vzhledem k tomu, že otevíráme na prakticky stejném místě jako včera, tak jsou hypotézy podobné. Máme v blízkosti dvě rezistence, ale pěkný support v blízkosti nemáme. Pravděpodobnost na proražení včerejšího high nebo low je totožná. Pokud bychom šli nahoru, lze očekávat vstup prodejců na cenách 12 286 a 12 324.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.