DAX 16. 7. 2015

Včerejší seance začala ukázkovou reakční aktivitou. Vyprodali jsme od otevření až na hranici rovnovážné oblasti předchozího dne 11478. Od těchto cen jsme nalezli kupce, kteří v průběhu dne uznali vyšší ceny za rovnovážné. Prodejci se pokusili před koncem seance o výprodej, ale nakonec neměli dostatek síly, aby trh uzavřel na nižších cenách. Včerejší high mohlo naznačovat potenciální kupce v trhu.

Tito kupci byli potvrzeni dnešním otevíracím gapem na ceně 11624. Po otevření typu Open Auction kupci opět dokázali, že jsou agresivnější a nastolili býčí trend. Pokud budeme pokračovat směrem vzhůru, další zajímavá target zóna dle teorie aukce je cena 11830 jako kompozitní HVN.

16dax

DAX 16. 7. 2015 30min graf s objemovými profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.