DAX 16. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance byla opravdu nečekaně volatilní s velkými pohyby, jak na stranu long, tak na stranu short. Naše očekávání ohledně uzavření gapu se vyplnilo. Výsledné rozpětí je pouze necelých 100 bodů, což je podprůměrné. Dax včera uzavřel v horních 80 % svého rozpětí a dnes již uzavřel gap.

Důležité oblasti

  • Žádné významné SR úrovně až na dvě nepříliš ukázkové trend linky.
  • Slabší support: 12 939

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 German ZEW Economic Sentiment

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní den máme z hlediska statistiky vodítko pouze v tom, že můžeme z 71 % očekávat proražení včerejšího high. Kupce bychom mohli nalézt na trend lince i slabším supportu. Kromě včerejšího high máme targety v podobě denních high z 14. a 10.5.

Analýza Daxu 16.5.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.