Dax 16. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Je to tu, opustili jsme střednědobou rovnováhu, v které se Dax pohyboval 11 obchodních seancí. Včerejší seanci jsme otevřeli uprostřed střednědobé rovnováhy a nebylo jasné, co nás bude čekat. Nakonec byli silnější kupci a dokázali dosáhnout až na zmiňovanou 12045. Nakonec se kupcům podařilo dostat ještě výš a to téměř až k 12065. Seance byla na samém high uzavřena, což podporuje kupce, avšak objem zůstává na nižších cenách.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Rozhodnout jestli důvěřovat ceně či objemu nám pomohl dnešní ranní gap. Seance otevřela daleko od rovnováhy na ceně 12100. Celkem na dosah máme další zónu z daily grafu 12140. Pokud ji chtějí kupci dosáhnout, měli by využít ranního gapu a ihned odstartovat na vyšší ceny, protože pokud se jim to nepodaří, mohli bychom se opět vrátit pod 12065.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.