DAX 16. 10. 2018

Pondělní seance byla jedna z přibližně 8 % seancí, kdy jsme neprorazili high ani low předchozí seance. Včera jsme očekávali, že bychom mohli prorazit páteční a čtvrteční low a poté uzavřít gap. Toto se stalo pouze z půlky. Rezistence na 11 555 přinesla sice zpomalení, ale to bylo také vše. Dnes otevíráme po delší době s gapem o normální velikosti.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 797
  • Support: 11 472, 11 555

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

První hypotéza hovoří o tom, že bychom mohli najít kupce a vydat se vstříc high z 11. a high z 12.10. Následně bychom mohli očekávat zpomalení a návrat zpět do rozpětí těchto posledních dní a nebo spíše breaknout nahoru k 11 797, kde můžeme čekat reakci prodejců. Druhá hypotéza počítá s tím, že kupci nepřijdou hned, ale že Dax klesne níže. Pro kupce budou zajímavé zóny 11 555 a případně až 11 472.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.