DAX 16. 08. 2018

Poslední dobou se nám střídají období konsolidace s rychlými propady. Včerejší den byl ve znamení toho, že Dax nejdříve vystoupal, uzavřel gap a následně velice razantně spadl. Z dlouhodobého pohledu jsme se dostali na low zahuštěné oblasti z období konce června.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 286, 12 324
  • Support: 12 156

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Pokud dodržíme chování posledních dní, tak nás dnes spíše čeká pomalejší konsolidační email. V blízkosti máme několik SR úrovní. Pokud půjdeme vzhůru, tak bychom prodejce mohli najít na rezistencích 12 286, 12 324 a následně se vydat k uzavření gapu. Kupce bychom naopak mohli najít na ceně 12 156 a následně konsolidovat. Je důležité pamatovat na to, že dnes máme 87 % pravděpodobnost na průraz včerejšího high nebo low, přičemž včerejší low se zdá jako snadnější cíl.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.