Dax 15. 9. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Již třetí den se na Daxu pomalu pohybujeme do strany. Včerejší den má zatím nejmenší denní rozpětí a objemový profil ukazuje, že většina objednávek byla realizována na ceně 12520. Před několika dny jsme psali o HVN na obou stranách, na supportu 12445, na resistenci 12620. To jsou hraniční zóny, které nás budou zajímat. Aktuálně jsme přímo uprostřed této oblasti a nic nám neříká, že bychom měli očekávat nějaký vertikální cenový vývoj.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli drobným prodejním gapem uprostřed včerejší seance a jsme na férové ceně. Včerejší den, ani dnešní otevření nám nenabídlo žádné informace, dle kterých bychom vymysleli nějaké zajímavé obchodní scénáře. Jsme stále uprostřed dvou HVN a dokud se k jedné z nich nepřiblížíme, nemáme představu, co by se na trhu mohlo dít. V takových dnech je dobré věnovat se analýze obchodních výsledků a zlepšovat další aspekty našeho obchodního plánu. Trading totiž není jen o samotném obchodování, ale přináší s sebou spoustu práce okolo.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.