DAX 15. 6. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance na Daxu byla ve znamení Maria Draghiho. V 13:30, kdy probíhal projev, Dax vystřelil směrem vzhůru, prorazil resistenci 12912 a nakonec se mu podařilo dostat se až nad 13000 s denním high na ceně 13185. Seance byla uzavřena silně longově, kdy se kupcům podařilo na vyšších cenách zůstat. Vypadá to, že cena 13155, což je close seance 22. 5., by nyní mohla působit jako resistence.

Důležité oblasti

  • Resistence: 13155
  • Support: 12912

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné důležité vyhlášení

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní seanci jsme otevřeli na ceně close včerejšího dne. Bez žádné překvapivé reakce pokračujeme tam, kde jsme včera skončili. Statistická aplikace dnes jednoznačně preferuje kupce, avšak nevíme, jestli je úplně vhodné na ni dnes spoléhat vzhledem k tomu, že výsledky jsou ovlivněny včerejším vyhlašováním. V případě, že se kupcům bude dařit, jejich úkolem bude proražení resistence 13155.
  • Pokud dnes kupci aktivní nebudou, můžeme očekávat korekci včerejšího pohybu.

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.