DAX 15. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance vyšla naprosto perfektně. Páteční low bylo proraženo záhy po otevření. Celkové denní rozpětí bylo 110 bodů, což je zcela normální. Dax uzavřel prakticky v půlce svého rozpětí a dnes otevřel s klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Žádné významné SR úrovně.

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 German ZEW Economic Sentiment

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní den máme z hlediska statistiky vodítko pouze v tom, že můžeme z 83 % očekávat uzavření gapu. Po uzavření gapu můžeme očekávat buďto short nebo zpomalení. Pokud bychom se dostali nad 12 991, tak lze očekávat i proražení včerejšího high.
  • Pokud na hranici gapu vstoupí do trhu prodejci, lze očekácat průraz včerejšího low.

Analýza Daxu 15.5.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.