DAX 15. 11. 2018

Včerejší seanci jsme začali, po vyhlášení německého GDP, rychlým propadem, kdy jsme prorazili úterní low. Na základě dohody o Brexitu následně do trhu razantně vstoupili kupci, kteří překonali i úterní vrchol, což mělo pravděpodobnost pouze 15 %, ale v tyto dny musí jít statistika bohužel stranou. Následně do trhu opět vstoupili razantně prodejci. Výsledkem byla seance, která byla velmi těžká na obchodování.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Brexit – diskuze v parlamentu.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes bohužel nemáme v blízkosti žádné S/R zóny a ani statistika nám toho příliš nenabízí. Včerejší high i low vypadají poměrně stabilně a je velmi těžké odhadnout, které bude spíše proraženo. Vzhledem k tomu, že dnes se koná schvalování dohody o Brexitu, tak se Dax může chovat nepředvídatelně a neracionálně o dost více než obvykle :). Z tohoto důvodu dnešní analýza příliš informací a tipů o možném směru Daxu nepřinese.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.