DAX 15. 10. 2018

Páteční seance proběhla poměrně dle našich představ. Nejdříve došlo k průrazu čtvrtečního vrcholu, kde se nadvlády nad trhem ujali prodejci, kteří uzavřeli poměrně velký gap a málem i prorazili čtvrteční low. Nakonec došlo k uzavření přibližně v půlce rozpětí. Dnes otevíráme s dalším velmi výrazným gapem, který je tentokrát klesající.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 555
  • Support: 11 380

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

První hypotéza hovoří o tom, že bychom mohli nejdříve prorazit páteční low, poté čtvrteční low, kde bychom našli kupce a následně bychom uzavřeli gap. Pokud blízko čtvrtečního low nenajdeme kupce, další support je až na cca 10 818. Pokud se vydáme vstříc uzavření gapu již nyní, lze očekávat vstup prodejců na 11 555 a následné zpomalení v rozpětí pátku.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.