Dax Analýza 13. 1. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Páteční seance celý den respektovala oblast kolem zmíněné rezistence 13 235. V dopoledních hodinách do trhu vstoupili prodejci, kteří atakovali čtvrteční low, které však nakonec překonáno nebylo. Kupci, kteří vstoupili do trhu před čtvrtečním low, dokázali cenu dostat lehce nad úroveň 13 235. V odpoledních hodinách trh osciloval kolem této oblasti a uzavřel v 70 % svého rozpětí.

Důležité Price Action oblasti

  • 13 325 – resistence.
  • 13 196 – slabší support.

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost proražení pátečního high – 62 % splněno.
  • Oblast před páteční low je nyní support, proražení pátečního low má pravděpodobnost jenom 14 %.
  • Pravděpodobnost, že uzavřeme mimo rozpětí pátku je 82 %.
  • Více zde.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • V US mají svátek – den Martina Luthera Kinga Jr.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Vzhledem k svátku v US, lze očekávat, že odpolední seance bude poněkud línější.  Aktuální situace na trhu je taková, že trh prorazil páteční high a uzavřel gap, který vznikl mezi aktuální a předešlou seancí. Gap měl pravděpodobnost na uzavření gapu 56 %. V blízkosti máme slabší PA support na 13 196, kde bychom mohli najít kupce.
  • Základem pro dnešní seanci jsou statistiky, které hovoří pro to, že páteční low by nemuselo být zasaženo a že máme velkou pravděpodobnost, že uzavřeme mimo páteční rozpětí. Z pohledu statistiky jde tedy dnes především uvažovat o longu.

Analýza Daxu 15. 1. 2018

Analýza Daxu 12.1.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.