DAX 14. 7. 2015

Včerejší seance konečně dorazila na dlouho zmiňovaný target 11470. Tato zóna dlouhodobého VPOCu zafungovala jako magnet pro obchodníky a včera vytvořila perfektně vyvážený trh v této oblasti. Tato cena byla znovu uznána účastníky trhu za férovou.

Aktuálně se nacházíme v rozpětí včerejšího dne v blízkosti tohoto levelu. Pokud vytvoříme mikro kompozitní profil za poslední dva dny, je jednoznačně vidět, že pod cenou 11430 – 11420 máme nedokončenou aukci. Pokud tuto hladinu supportu prorazíme na nižší ceny, lze předpokládat vyplnění objemu v oblasti LVN mikro kompozitního profilu (naznačeno červeně).

Vzhledem k tomu, že se nacházíme ve vyvážené oblasti ze střednědobého pohledu, aktuální vývoj je poměrně nejasný. Daxu nebrání nic v tom, aby své obchody uskutečňoval v oblasti 11300 až 11640. Pokud bychom tuto oblast opustili směrem k vyšším cenám, před námi je další target zóna z dlouhodobého grafu 11830 (HVN)

FDAXU5 [CB]  30 Min   #6 2015-07-14  01_38_33.335

DAX 14. 7. 2015 30min graf s mikro kompozitním profilem za poslední dva dny

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.