Dax Analýza 14. 2. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Vypadá to tak, že se Dax a trhy obecně navrací do normálu. Úterní seance byla poměrně líná bez žádných prudkých pohybů. Pondělní low zafungovalo jako skvělý target. Gap jsme neuzavřeli a Dax uzavřel v horní polovině svého rozpětí. Nyní jsme již prorazili včerejší high a z toho plyne, že oblast kolem včerejšího low je tedy pěkný support. Gap mezi seancemi byl již uzavřen

Důležité Price Action oblasti

  • Slabší support: 12 008, 12 133
  • Slabší rezistence: 12 405

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 USD měsíční CPI

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní seance žádná jasná očekávání bohužel nemá. V případě, že do trhu vstoupí prodejci, lze očekávat, že trh neprorazí včerejší low a spíše zamrzne ve včerejším rozpětí. Pokud by k průrazu došlo (pravděpodobnost cca 18%), můžeme čekat test supportů na 12 133 a 12 008.
  • Od open je Dax poměrně silný, mohli bychom tedy dostat i trendový up den. Jediná zajímavá zóna na vyšších cenách je 12 405, pokud tuto zónu prorazíme lze očekávat zpomalení v zahuštěné oblasti.

Analýza Daxu 14.2.2018

Analýza Daxu 14.2.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.