DAX 14. 12. 2018

Vítám vás u poslední analýzy tohoto týdne. Čtvrteční seance začala propadem k uzavření gapu. Následoval pohyb přesně k supportu na 10 880, který zafungoval skvěle. Na této úrovni se následně vytvořilo dokonce celodenní low. Zbytek seance byl velmi pomalý, celodenní rozpětí bylo 100 bodů, což je lehce podprůměrné. Dnes otevíráme poměrně s výrazným shortovým gapem a mimo seanci předchozích dní.

Důležité oblasti

  • Resistence: 10 899
  • Support: 10 737

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost uzavření gapu 30 %.
  • Pravděpodobnost proražení včerejšího low je 70 %.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 9:30 -EUR-German Flash Manufacturing / Services PMI

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat pohyb vzhůru vstříc včerejší seanci. Prodejci by mohli následně vstoupit na 10 899, když se dostaneme nad 10 899, lze očekávat, že zpomalíme uvnitř včerejšího rozpětí. Průraz včerejšího high má pravděpodobnost pouze 9 %. V případě většího propadu bychom mohli kupce najít na 10 737.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.