DAX 14. 1. 2019

Páteční seance byla ve znamení propadu k čtvrtečnímu low, kam však Dax nedošel. Páteční seance je tak jedna z mála, která neprorazila high ani low předešlého dne. Další zajímavostí je, že jsme v pátek uzavřeli na stejné ceně jako ve středu. Dnes otevíráme s poměrně velkým klesajícím gapem, který pravděpodobně vznikl díky zpomalení čínského exportu.

Důležité oblasti,

  • Resistence: 10 887, trend linka kolem ceny 10 844
  • Support: 10 718

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Zítra nás čeká hlasování o finálním potvrzení Brexitu.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat snahu kupců o uzavření gapu. Na cestě vzhůru nám stojí nejprve trend linka kolem ceny 10 844 a následně rezistence na samotné ceně uzavření 10 887. Následně můžeme očekávat zpomalení uvnitř rozpětí páteční seance. Proražení pátečního high je velmi nepravděpodobné. V případě, že do trhu vstoupí prodejci, máme poměrně pěkný support na 10 718. Zítra nás čeká hlasování o finálním potvrzení Brexitu, což může mít vliv i na dnešní seanci. Výsledkem může být, že dnes bude Dax v chopu.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.