DAX 14. 08. 2018

Pondělní seance byla velmi líná. Dax se prakticky nehnul z místa a ani netestoval žádnou zmíněnou zónu. Dnes naopak Dax v první půl hodině vystřelil vzhůru.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 497, 12 588
  • Support: 12 343

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 German ZEW

Hypotézy pro dnešní seanci

Po včerejší opravdu zahuštěné seanci máme dnes rychlejší start. Dax nám bohužel nyní nenabízí nějaké opravdu solidní zóny, kde bychom se mohli opřít do shortu a cílit na uzavření včerejšího gapu. Dax zatím vypadá, že má naběhnuto na longový trendový den. Pokud do trhu vstoupí v průběhu dne prodejci, část shortových pozic bude cílit na hodnotu včerejšího uzavření 12 343, ale zatím to vypadá tak, že se shortovými pozicemi musíme být opatrní. Cíl na stranu long představuje cena 12 670, ale to je rozhodně několika denní target.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.