Dax 13. 9. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší Dax také odstartoval rostoucím pohybem, avšak kupci již nebyli tak silní jako minule. Podařilo se jim bez problému prorazit high na vyšší ceny, avšak na konec se seance vrátila téměř k ceně open. Rozpětí 70 bodů charakterizujeme jako podprůměrné.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance začala na ceně včerejšího close. Pokud se podíváme na objemový profil včerejšího dne, vidíme, že spodní ceny jsou takřka bez objemu. Férová cena 12525 byla stanovena uprostřed obchodního rozpětí. Co by nás mohlo čekat dnes? Když se podíváme na střednědobý objemový profil, jsme mezi dvěma HVN 12445 a 12620. Poslední dny patří kupcům, avšak vypadá to, že jim dochází síly. V případě, že by pokračovali, míříme na zmiňovanou HVN 12620. pokud ne, naopak magnetem pro prodejce by mohla být HVN 12445. Na cenách, kde se nacházíme teď, jsme poměrně nerozhodní, a tak si počkáme, co nám nabídne trh za informace.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.