DAX 13. 6. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance začala na extrému předchozího dne, avšak kupci neměli dostatek sil na to, aby vyšší ceny udrželi. Naopak to vypadá, že vyšší ceny přilákali do trhu prodejce, kterým se podařilo vrátit cenu Daxu k 12850. Okolo této hodnoty se trh pohyboval spíše do strany a vytvořil tak pásmo konsolidace.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12912
  • Support: 12810

Statistiky pro dnešní den

  • 80 % pravděpodobnost uzavření gapu.
  • 21 % pravděpodobnost proražení předchozího high.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 20:00 FOMC

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Otevřeli jsme uprostřed včerejší konsolidace a zatím zůstáváme v tomto pásmu. Pokud se kupcům podaří se z tohoto pásma vymanit, mohla by jim činit problém menší resistence na ceně 12912. Ta již dvakrát zapůsobila jako překážka v rostoucích pohybech. Pokud se na trh podíváme z pohledu statistiky a naší Statistické aplikace, příliš šance kupcům dnes nedává. Naopak preferuje spíše prodejce a proražení předchozího low na ceně 12810.
  • Očekáváme spíše pomalejší seanci, kdy mnozí obchodníci budou vyčkávat na večerní FOMC.

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.