DAX 13. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Kvůli takovým dnům jako byl včerejšek se opravdu vyplatí pravidlo maximální denní ztráty. Z pohledu statistiky to včera vypadalo na krásný short, navíc jsme měli kromě středečního low i krásné dva targety v podobě zatím neuzavřených gapů. Místo shortu jsme po úvodních dvou hodinách chopu dostali trendový long den. Rezistence na 12 355 přinesla zpomalení, ale žádné výrazné korekce jsme se nedočkali.

Důležité oblasti

  • Supporty: 12 402, 12 371 a 12 352

Statistiky pro dnešní den

  • 90 % pravděpodobnost na proražení včerejšího high (již proraženo).
  • 93 % pravděpodobnost na uzavření gapu (již uzavřeno).
  • 100 % na uzavření mimo včerejší rozpětí (13 výskytů).
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Nic zajímavého pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes by se mohlo dostavit pokračování long dne směrem k 12 459 a 12 472 (vrcholy swingu z března). Pokud Dax bude klesat máme stanovených několik supportů, který by mohli  motivovat kupce ke vstupu. Vzhledem k tomu, že jsme prorazili včerejšího high tak, proražení i včerejšího low má pravděpodobnost pouze 8 %. Vzhledem k tomu, že dnes máme 100 % pravděpodobnost (na historických datech), že uzavřeme mimo rozpětí včerejšího dne, tak jakýkoliv long se vyplatí držet až i teoreticky do close.

Analýza Daxu 13.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.