DAX 13. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Pondělní seance splnila očekávání o návratu do rozpětí předchozího dne. Došlo také k uzavření gapu, což mělo pravděpodobnost nějakých 50 %. Potom, co se Dax vrátil do rozpětí předchozího dne, tak zpomalil a k ničemu zajímavému již nedošlo. Dnes Dax otevřel v rozpětí takřka na úrovni včerejšího uzavření. Zatím to vypadá na velmi klidnou seanci.

Důležité Price Action oblasti

  • Support: 12 380

Statistiky pro dnešní den

  • 85 % na proražení včerejšího high nebo low, pouze 11 % na proražení obou extrémů.

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Makroekonomické vyhlášení

  • CPI USD – minulý měsíc tento fundament velmi Daxem zahýbal.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes je opravdu těžké určit pravděpodobný směr, kudy by se mohl Dax vydat. Včerejší seance byla líná, ale fakt, že kupci dokázali uzavřít nad pátečním rozpětím značí spíše aktivitu kupců. Dnes nás čeká jeden zajímavý fundament, který by mohl přinést zajímavou aktivitu.
  • Z pohledu PA máme jeden pěkný support na 12 380, jiné blízké úrovně nejsou patrné. Jediným vodítkem, který v tuto hodinu máme je, že můžeme očekávat z 85 % překonání předešlého high nebo low. Žádná další vodítka pro dnešní seanci v tuto hodinu z našeho pohledu nemáme.

 

Analýza Daxu 13.3.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.