Dax Analýza 13. 2. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Pondělní seance vyšla skvěle. Uzavřeli jsme mimo rozpětí páteční seance, sice ne výrazně, ale statistika byla splněna. Zajímavostí je, že jsme včera neprorazili high ani low první obchodní hodiny, což se děje pouze v cca 2 % času. Včerejší den lze po delší době klasifikovat jako normální z hlediska rozpětí. Dneska jsme otevřeli s klesajícím gapem a rozpětí první hodiny je obvyklých 40 bodů.

Důležité Price Action oblasti

  • Slabší support: 12 008, 12 133
  • Slabší rezistence: 12 405

Statistiky pro dnešní den

  • 100 % na uzavření gapu o velikosti 64 bodů. Tato statistika je hodně zkreslená pouze 2 výskyty.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné významné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Včerejší seance měla jasná očekávání, dnešní seance taková očekávání bohužel nemá. V případě, že do trhu vstoupí prodejci, lze očekávat testování včerejšího low, následně pak supportu na 12 133 a případně až 12 008.
  • Pokud do trhu vstoupí kupci, můžeme očekávat test včerejšího high. K průrazu high nebo low minulého dne dochází z cca 90 %, což z nich dělá skvělé targety. Jediná zajímavá zóna je 12 405, pokud tuto zónu prorazíme lze očekávat zpomalení v zahuštěné oblasti.

Analýza Daxu 13.2.2018

Analýza Daxu 13.2.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.