Dax 13. 12. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance dala prostor prodejcům i kupcům. První u koryta byli prodejci, kteří rychle prorazili předchozí low. K této situaci jsme měli pravděpodobnost 87 %. Nedostali jsme se k HVN 13050, protože kupci zastavili prodeje. Nakonec se jim podařilo uzavřít na samotném high dne, které bylo stanoveno na předchozí férovou cenu. Předpoklad toho, že neprorazíme oba extrémy tedy také vyšel.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní ráno přišlo nečekaně s technickou chybou burzy Eurex, kde je Dax kótován. Z toho důvodu seance nezačala jako obvykle. Jakmile se trh spustí do normálu, můžeme očekávat skokový pohyb gapem. V případě, že by dnes byli silnější kupci, očekáváme test 13229. Pokud budou seanci ovládat spíše prodejci, stále máme na mysli HVN 13050. Nezapomeňte, že dnes večer se v Americe rozhoduje o zvyšování úrokových sazeb. Dnešní FOMC může mít na trhy a volatilitu velký vliv.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.