DAX 13. 11. 2018

První část včerejší analýzy nám vyšla skvěle. Druhá část nám již nevyšla. Dax po první obchodní hodině krásně klesl a uzavřel gap na 11 531. Očekávali jsme vstup kupců právě na 11 531 či na 11 476, ale ani jedna z těchto zón kupce nenalákala. Místo toho trh stále klesal, v 11:30 se Dax již po proražení pátečního low, které mělo velmi nízkou pravděpodobnost na proražení, krásně odrazil zespoda 11 476. Dnes otevíráme s rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 477
  • Support: 11 235

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 German ZEW

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme velkou pravděpodobnost, že bude proraženo včerejší low na ceně 11 287. Všechny shortové obchody mají tedy jasný cíl. Jakmile dojde k proražení pondělního low, můžeme pravděpodobně zpomalit v zahuštěné oblasti z 30.10. Prodejce bychom mohli najít na ceně 11 405, kde je poměrně pěkná rezistence.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.