Dax 13. 10. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala poměrně podobně jako seance předchozí. Po otevření jsme se vrátili k střednědobé HVN 12945. Ta zafungovala jako support a odrazila trh na vyšší ceny. O pouhých pár bodů nebyla dosažena hranice 13000. Dax rychle korigoval a nakonec uzavřel na ceně 12967. Objem se mírně posunul na vyšší ceny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní ráno odstartovalo rostoucím gapem, kdy se kupcům podařilo prorazit včerejší high a dokonce na bod přesně otestovat magickou hranici 13000. Od té se trh nyní drží dál, kdy se vrací zpět do včerejšího rozpětí. Máme před sebou férovou cenu včerejšího dne plus cenu close, což je pro nás scénář uzavření gapu. Ten má dle naší Statistické aplikace pravděpodobnost 86 %. Uvidíme, jestli nás dnes statistika podrží. Jinak stále je ve hře break na vyšší ceny. Objem se nám zvedá, což podporuje myšlenku růstu. V případě, že se býci nedostanou do hry, očekáváme opět návrat na 12945 nebo až 12900.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.