DAX 13. 08. 2018

Páteční seance byla ve znamení shortového trendového dne. V shortu nebránil ani žádný support a zahuštěnou oblast, kde jsme očekávali zpomalení, Dax rovněž překonal. Těsně před open došlo ke vstupu kupců, kteří velký propad alespoň trochu zkorigovali.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 404
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy vyloženě pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat boj kupců o návrat do rozpětí pátku, kde bychom na ceně 12 404, případně už na ceně 12 380, mohli najít prodejce, kteří jsou nyní silnější stranou. Jakmile najdeme prodejce, tak nemáme vyloženě jasně stanovené cíle, na které cílit. Dostaneme se totiž do zahuštěné oblasti, které vznikala mezi 25.6. – 5.7., kde můžeme očekávat zpomalení či vstup kupců.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.