DAX 13. 07. 2018

Včera Dax nejdříve klesl, aby došlo k uzavření gapu. Na hranici gapu vstoupili kupci, kteří i přes jeden shortový swing dostali Dax k středečnímu vrcholu. Dnes otevíráme s velkým rostoucím gapem a silně rosteme. Aktuálně se nacházíme v gap zóně mezi úterní a středeční seancí.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 593
  • Support: 12 498

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnešní seance bude o dvou zónách. První je support kolem ceny 12 498 a druhou zónou je rezistence na 12 593. První hypotézou je pokles k ceně 12 498 a následně long směrem k 12 593, kde by zase do trhu mohli vstoupit prodejci. Pokud poklesneme pod 12 498-12 480 lze očekávat zpomalení a zacyklení. Pokud bychom prorazili 12 593 a nenašli kupce, můžeme již očekávat proražení swing high na 12 627.

DAX 30min graf

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.