DAX 12. 6. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Pondělní seance měla extrémně volatilní úvod, kdy Dax došel až na zakreslenou trend linku, kde vstoupili do trhu prodejci, kteří bohužel nedostali Dax až na námi zmíněný support na 12 725. Včera došlo k naplnění statistiky, že z 89 % můžeme očekávat uzavření mimo páteční rozpětí. Pondělní seance uzavřela na samém vrcholu a dnes stejně jako včera hned po otevření silně posilujeme. Gap zatím uzavřen nebyl.

Důležité oblasti

  • Slabší support: 12 648 + trend linka
  • Žádná výrazná rezistence

Statistiky pro dnešní den

  • 82 % pravděpodobnost na proražení pátečního vrcholu.
  • 100 % uzavření mimo včerejší rozpětí (18 výskytů).
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 German ZEW Economic Sentiment

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme vyhlášení poměrně důležitého reportu pro Dax, který by mohl Daxem zamávat. Vzhledem k tomu, že je Dax od open poměrně velmi silný a v blízkosti nemáme žádné výrazné rezistence, tak z PA pohledu se vyplatí spíše cílit na long. Ze statistického pohledu máme z 18 výskytů 100 % pravděpodobnost, že uzavřeme mimo včerejší rozpětí. Z tohoto pohledu se také vyplatí spíše cílit na long.
  • Pokud se dostaneme pod support na 12 648, tak hypotéza o silné long seanci padá.

Analýza Daxu 12.6.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.