DAX 12. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Poslední dva dny je Dax velice líný, shortové svíčky střídají longové a prakticky se Dax nikam nepohnul, pouze postupně klesá níže. Dne Dax otevřel v lokaci svého uzavření a gap již byl uzavřen. První hodina má zatím rozpětí pouhých 20 bodů

Důležité oblasti

  • Rezistence: 12 355

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 13:30 ECB Monetary Policy Meeting Accounts

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Na dnešní den máme pouze jednu statistiku, o kterou se můžeme opřít. S pravděpodobností 76 % můžeme očekávat průraz včerejšího low. Pokud se vydáme po open nahoru, tak poměrně pěkná rezistence je na 12 355. Jakmile prorazíme včerejší low (pokud vůbec), můžeme očekávat uzavření gapu z 9.4.a 6.4. Jestliže se vydáme nahoru a prodejci nevstoupí na 12 355, lze očekávat zpomalení v zahuštěné oblasti mezi cenami 12 355 – 12 400.

Analýza Daxu 12.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.