DAX 12. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Vítám vás u první analýzy tohoto týdne. Páteční seance splnila statistiku o proražení high předchozího dne. Statistika o uzavření mimo rozpětí předešlého dne splněna nebyla. Jak support na 12 274, tak rezistence na 12 400 zafungovali skvěle. Na rezistence se vytvořilo high dne a na supportu se vytvořilo low dne. Páteční seance byla poměrně líná, zvrat přišel po vyhlášení americké nezaměstnanosti, nicméně pak Dax opět zpomalil. Dnes Dax otevřel velice silně nad rozpětím předchozího dne.

Důležité Price Action oblasti

  • Support: 12 274
  • Slabší rezistence: 12 400

Statistiky pro dnešní den

  • 85 % na návrat do předchozí seance.

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné vyhlášení.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes má Dax velmi vysokou pravděpodobnost na návrat do pátečního rozpětí. Jakmile tedy do trhu vstoupí prodejci, tak máme jasně definovaný target. Vstup kupců bychom mohli očekávat kolem ceny 12 389 – 12361. Jakmile se dostaneme pod tuto hranici, tak lze očekávat zpomalení v předešlé zahuštěné oblasti. Průraz pátečního low je dnes málo nepravděpodobný.
  •  Pokud do trhu vstoupí agresivně kupci, tak nemáme žádné jasně viditelné rezistence. Pěkný cíl pro dnešní seanci by mohl být proražení swing high z 26.2.

 

Analýza Daxu 12.3.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.