DAX 12. 12. 2018

Včera se splnily všechny naše statistiky. Dax nejdříve klesl, uzavřel gap. Následně do trhu vstoupili kupci, bohužel již před supportem na 10 654, a prorazili pondělní high. Kupci dostali trh až k rezistenci na 10 843, kterou prorazili, ale následně do trhu vstoupili dle očekávání prodejci. Dax nakonec uzavřel mimo rozpětí pondělní seance, čímž splnil i poslední statistiku. Dnes otevíráme s velkým rostoucím gapem blízko vrcholu včerejší seance.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 189
  • Support: 10 804, 10 680

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • /

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat propad k 10 804, kde by mohli vstoupit kupci, kteří by nás mohli dostat nad zahuštěnou oblast z 6.12. Kupci mají jasný cíl v podobě 11 189, který je přibližně 300 bodů vzdálený, což není v dosahu normální seance. Pokud se dostaneme pod 11 804, tak můžeme spíše očekávat zpomalení a uzavření vně předchozí seance.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.