Dax 12. 12. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena rostoucím gapem na férové ceně předchozího dne. Seance byla pomalejší, konzistentně cena Daxu klesala. Dle statistické aplikace byla statistika pro uzavření gapu 80 %. Gap byl úspěšně uzavřen, ale u toho jsme nezůstali. Prodejcům se dokonce podařilo prorazit předchozí low. Pro tuto situaci byla pravděpodobnost 76 %. Chtěli byste znát tyto zajímavé informace pro každý den? Využijte naši Statistickou aplikaci!

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli uprostřed rozpětí včerejšího dne. Jsme bezpečně pod cenou 13220, kterou nyní považujeme za hlavní resistenci. V případě, že budou dnes aktivní kupci, právě u této zóny bychom čekali nějaký souboj. Naopak pokud budou prodejci aktivní, pro nás je cíl jasný – HVN 13050. Dnes využijeme statistiku proražení předchozích extrémů. Statistická aplikace nám říká, že pravděpodobnost toho, že prorazíme včerejší HIGH nebo LOW je 87 %. Samozřejmě nevíme, jestli bude či nebude proraženo HIGH nebo LOW. Zajímavé je, kolik je statistika proražení HIGH i LOW dohromady v jeden den – je to pouhých 14 %. Co nám to tedy říká? Jakmile prorazíme HIGH nebo LOW, máme velmi malou pravděpodobnost toho, že bych prorazili i druhý extrém. Celkem zajímavá informace, co říkáte?

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.