DAX 12. 10. 2018

Málokdy nám vyjdou S/R úrovně tak jako včera:

Po krátké pochvale pojďme tedy pokračovat ke shrnutí včerejší seance:). Včera jsme otevřeli cca 160 bodů pod low středy, což bývá normálně celodenní rozpětí, ale v posledních dnech to opravdu nic neznamená. Poté, co jsme se navrátili do rozpětí předchozího dne jsme našli prodejce na zmíněné rezistenci. Následovala korekce níž a normálně bychom čekali zpomalení, místo toho přišel další útok kupců. Prodejci opět vstoupili kolem zóny 11 654, kde již konečně ovládli trh prodejci. Kupci vstoupili až velmi razantně na low zahuštěné oblasti z prosince 2016 na ceně 11 385. Dnes otevíráme s velkým rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 787
  • Support: 11 484

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • G 20 meeting
  • Mezinárodní měnový fond má zasedání

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat propad k uzavření gapu, kupci by mohli vstoupit právě na ceně včerejšího otevření či již na 11 511. Prodejce bychom mohli případně  najít na rezistenci 11 787, či krátce po proražení včerejšího high. Potom lze očekávat, že prodejci budou chtít uzavřít gap. Je důležité pamatovat na to, že dnes je zasedání IMF a G20, takže se může stát opravdu cokoliv.

DAX 30min grafProč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.