Dax 12. 10. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance odstartovala rostoucím gapem. Psali jsme, že pravděpodobnost uzavření gapu je 77 %. Krásně tento předpoklad vyšel a gapu pomohl i zmiňovaný objem. Přes 12945 jsme se dostali až na low seance 12915. Zde vstoupili do trhu kupci a nakonec jsme vytvořili další vyvážený den. Můžeme si všimnout, že z Daxu se ztratila volatilita. Aktuální rozpětí mezi 50-60 body, které dostáváme, je podprůměrné. Dax přešlapuje na místě, čeká na break k vyšším cenám?

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli na místě včerejšího close. Zatím vedou kupci, kterým se podařilo prorazit včerejší high, avšak stále se jim nepodařilo dostat mimo aktuální rovnovážnou oblast. Cílem pro kupce je stále magická 13000 a vytvoření nového maxima. Prodejci mají za úkol této situaci zabránit. Minimálně tedy udržet trh v aktuální oblasti okolo 12945.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.