Dax Analýza 12. 1. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Předposlední seance tohoto týdne byla opravdu velmi zajímavá. Prvních pár hodin to vypadalo na líný den bez akce, následoval však rychlejší propad, který se zastavil na ceně 13 140, kde do trhu zase razantně vstoupili kupci. Nakonec Dax uzavřel takřka v polovině svého denního rozpětí. Dnes Dax otevřel a ihned uzavřel gap, což nás připravilo o pravidelnou target zónu.

Důležité Price Action oblasti

  • 13 235 – hraniční oblast zahuštěné oblasti.
  • 13 325 – resistance.
  • 13 140 – poměrně silné low.

Statistiky pro dnešní den

  • Ihned po otevření bohužel nemáme žádné statistiky.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • V 17:30 má projev ředitel německé centrální banky, tak pozor.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes bude klíčové, zda odmítneme cenovou hladinu od 13 235 – 13 300. Pokud tuto cenovou hladinu odmítneme, můžeme očekávat test včerejšího low, které je poměrně silné a mohlo by nejdříve působit jako support. Pokud tuto cenu překonáme, nemáme žádný blízký support.
  • V případě, že opět vstoupíme do oblasti nad 13 235, lze očekávat test včerejšího vrcholu, který je poměrně slabý. Dnes bychom mohli dojít až k rezistanci 13 325, kde by mohli do trhu vstoupit prodejci.
  • Pokud vstoupíme do oblasti 13 235 – 13 300 a trh bude líný, tak lze očekávat i volnější průběh seance.

Analýza Daxu 12.1.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.