DAX 12. 07. 2018

Pro včerejší den byl velmi důležitý otevírající gap. Otevírací cena byla vzdálena 97 bodů od předchozí ceny close. Prodejci toho využili a pokračovali ve směru gapu k nižším cenám. Se supportem 12 444, který jsme zmiňovali, prodejci dlouho bojovali. Nakonec se jim podařil prorazit a vytvořili jsme low na ceně 12 374.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 507
  • Support: 12 376

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 13:30 ECB Monetary Policy Meeting Accounts

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnešní seanci jsme otevřeli nad cenou 12 444 a vypadá to, že by se kupci mohli pokusit vrátit k ceně 12 507. To je pro dnešek hlavní resistence, kde očekáváme silnější tržní aktivitu. V případě, že by se dnes kupcům nedařilo, pro prodejce by dnešním cílem mělo být potvrzení včerejšího výprodeje směrem k cenám 12 406 – 12 376. Pokud by se jim podařilo prorazit low, očekáváme jako cílovou zónu cenu 12 330.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.