DAX 11. 6. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Páteční seance byla velmi zajímavá, měla trochu jiný průběh než jsme očekávali, ale nakonec došlo ke splnění našich očekávání. Dax nejdříve klesl níže k supportu na 12 639, který prorazil, ale kupci nakonec do trhu vstoupili. Následně došlo k uzavření gapu, který měl pravděpodobnost na uzavření 87 %. Rezistence 12 717 žádnou aktivitu prodejců nepřinesla. Následně Dax vystoupal k rezistenci na 12 791, kde do trhu vstoupili prodejci, kteří dostali Dax až k bývalé rezistenci na 12 717, kde vstoupili kupci. Dnes Dax otevřel s klesajícím gapem, avšak gap již byl uzavřen.

Důležité oblasti

  • Slabší support: 12 725
  • Slabší rezistence: dlouhodobá trend linka kolem ceny 12 861.

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Rozpětí první hodiny je 100 bodů, což je extrémní číslo. Díky tomuto rozpětí již došlo k uzavření gapu i proražení pátečního high. Z Pa pohledu můžeme očekávat pokračování vzhůru, přičemž na straně long máme pěkný target v podobě vrcholu ze čtvrtka, který je v dosahu dnešního rozpětí.
  • Další statistika říká, že máme 89 % pravděpodobnost na uzavření mimo rozpětí pátku, z čehož plyne, že spíše můžeme dnes očekávat long. V případě poklesu jediný zajímavý support je na 12 725.

Analýza Daxu 11.6.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.