DAX 11. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Pro včerejší seanci jsme opět očekávali proražení high a uzavření mimo předchozí rozpětí. Tento scénář nastal, avšak nebylo to tak jednoduché. Po prvotním proražení high došlo ke korekci až k ceně 12927. Zde však i pin bar na M30 grafu naznačil nedostatek sil prodejců a došlo k opětovnému růstu. Seance byla nakonec uzavřena dle očekávání mimo rozpětí na denním maximu.

Důležité oblasti

  • Support: 12927, 12970

Statistiky pro dnešní den

  • Ranní gap o velikosti 19 bodů již uzavřen
  • Statistická aplikace preferuje další pokračování růstu
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Dnes žádné významné reporty

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní seance začala rychlým uzavřením gapu. Vracíme se tedy na hodnoty včerejšího dne. Silný rostoucí trend stále pokračuje, uvidíme, jestli se kupcům bude dařit i dnes. Zatím nedokážeme jasně říci, kam se dnes trh vydá. Po uzavření gapu by mohlo dojít k dvěma situacím. Buď nalezneme support a opět nastolíme býčí den, nebo zůstaneme pomalejším tempem na cenách včerejší seance. Za support zóny jsme označili ceny 12970 a 12927. Ty by mohly být zajímavé. Sami dnes nejsme přesvědčeni o tržním vývoji a počkáme si, co nám nabídne aktivita dnešního dne.

DAX 11. 5. 2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.