DAX 11. 12. 2018

Pondělní seance začala pozvolným růstem k námi zmíněné rezistenci na 10 754, která vyšla zcela ukázkově. Následoval pohyb přibližně 176 bodů dolů a na 10 754 se vytvořilo high. Dnes otevíráme s malým rostoucím gapem uvnitř včerejšího rozpětí.

Důležité oblasti

  • Resistence: 10 843
  • Support: 10 654

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 64 % na proražení včerejšího vrcholu.
  • Velmi vysoká pravděpodobnost na uzavření gapu ( 85 % +).
  • Pravděpodobnost 78 % na uzavření mimo rozpětí včerejšího dne.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 – EUR- German ZEW

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme vyšší pravděpodobnost na proražení včerejšího high, všechny long obchody mají tak jasný target. Při případném poklesu bychom mohli najít kupce na supportu na 10 654. Pokud bychom výrazně klesli pod 10 654 a včerejší high zatím nebylo proraženo, lze spíše očekávat test včerejšího low. V případě, že prorazíme včerejší vrchol, můžeme očekávat i test 10 843 a uzavření mimo rozpětí seance.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.