DAX 11. 1. 2019

Čtvrteční seance byla ve znamení pomalejšího trendového dne, kdy jsme stabilně rostli od chvíle, co jsme testovali včera zmíněný support na 10 776. Rezistence na 10 888 rovněž zafungovala, dostali jsme od ní pohyb cca 50 bodů než zase vstoupili do trhu kupci. Následně se rezistence 10 888 změnila na support a při zpětném odrazu zafungovala opět velmi dobře.

DAX 30min graf

Dnes otevíráme s menším klesajícím gapem.

Důležité oblasti,

  • Resistence: 11 188, 11 142, 11 010
  • Support: 10 874

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 90 % na proražení včerejšího high na 10 965.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy, které by mohly výrazně ovlivnit Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat pokles k 10 874, kde bychom mohli najít kupce k průrazu včerejšího high, které má velkou pravděpodobnost na průraz v dnešní seanci. Long obchody mají tak jasný target. Pokud najdeme prodejce na 11 010, tak můžeme očekávat zpomalení. V případě, že kupci budou hodně aktivní je v dosahu i test hlavního targetu na 11 142.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.