DAX 11. 9. 2018

Včerejší seance byla poměrně zajímavá. Na včerejším obrázku najdete trend linku, která až nečekaně zafungovala opravdu skvěle. Celkem se Dax od této trend linky odrazil 3 krát. Statistika o uzavření uvnitř pátku nebyla o kousek splněna. Dnes otevíráme s menším rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 214, trend linka po zpětném proražení
  • Support: 11 965

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 German ZEW

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme velkou pravděpodobnost na uzavření gapu. Shortové obchody mají tedy jasný target. Pokud se dostaneme pod zobrazenou trend linku, tak by tato trend linka mohla posloužit jako rezistence. Kupce bychom mohli najít na supportu 11 965.  Pokud se dostaneme pod tento support, tak včerejší low je další jasný target (v případě, že není proražené high).

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.