DAX 11. 07. 2018

Úterní seance vyšla velmi dobře. Support/Rezistence nám totiž vyšly velmi dobře. Dax nejdříve klesl od vyznačené rezistence na 12 656, abychom pak našli kupce na supportu na 12 528. Dax poté překonal rezistenci na 12 656 a následně se od ní z vrchu odrazil do longu. Dnes otevíráme s velmi výrazným klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 523, 12 594
  • Support: 12 444

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 9:00 ECB prezident Draghi má řeč + několik dalších významných konferencí v rámci dne.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme z 69 % očekávat návrat do rozpětí předchozího dne. Ihned u včerejšího low je pěkná rezistence, která by mohla přilákat první agresivní prodejce. V případě překonání této zóny, lze čekat zaplnění gapu. Pokud trh bude naopak pokračovat ve směru masivního gapu, tak jediný slabší support představuje cena cca 12 444. Pokud tento support překonáme, můžeme čekat překonání cen 12 412 a 12 384. V případě ryze shortového dne máme na dosah i jasný cíl v podobě ceny 12 330.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.